KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Sławomir Rybka
Monika Antonik-Rybka

Telefon kontaktowy +48 884 888 040 

zlotarybka.ubezpieczenia@gmail.com

Adres biura: Rzeszów ul. Zimowit 51/7

Wszystkich zainteresowanych ubezpieczeniami zapraszamy do kontaktu przez wypełnienie formularza kontaktu lub telefonicznie i emailowi.

Napisz do Nas

Doradzamy, ubezpieczamy i pomagamy w razie wystąpienia szkody. Powierz swoje bezpieczeństwo poważnym partnerom. Jako doświadczona agencja ubezpieczeniowa z dużym doświadczeniem i praktyką rynkową doradzamy i proponujemy najlepiej dopasowane ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe Ubezpieczamy majątek osób prywatnych i firm w wiodących towarzystwach. Przypominamy o końcu ochrony, a w razie szkody nie pozostawimy Cię bez pomocy.

 
Oferujemy również kompleksową obsługę firm, w tym oc zawodu i działalności gospodarczej, ochronę majątku firmy, grupowe ubezpieczenia pracowników oraz specjalistyczne produkty ubezpieczeniowe dla poszczególnych branż.

Oferujemy kompleksową profesjonalną obsługę ubezpieczeniową z bezpłatnym doradztwem lub audytem ubezpieczeniowym w zależności od wymagań klienta. Oferujemy produkty wielu towarzystw, wybierając najlepszą ofertę dla naszych klientów.