Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie zdrowotne

Szybkie tempo życia sprawia, że trudno nam czasami zwolnić i zadbać o własne zdrowie. W ramach polisy chroniącej Twoje zdrowie otrzymasz wsparcie w razie poważnego zachorowania, skupić się na regeneracji i powrocie do zdrowia bez obawy o finanse.  W przypadku choroby liczy się dostęp do właściwej opieki medycznej i sprawne zorganizowanie leczenia. Medyczny assistance zapewni kompleksowe wsparcie w organizacji pomocy zawsze wtedy, kiedy będziesz zmagał się z problemami zdrowotnymi. Ochrona zapewnia wizytę domową lekarza i opiekę pielęgniarki. Polisa zapewni bezpłatny transport medyczny między placówkami medycznymi i Twoim domem. Choroba jest powodem nie tylko dyskomfort fizyczny, ale zakłóca równowagę Twojego codziennego życia. Niespodziewany pobyt w szpitalu może uniemożliwić wypełnianie codziennych obowiązków. Jeśli w wyniku niedyspozycji nie będziesz w stanie sprawować opieki nad dziećmi lub zwierzętami domowymi, ubezpieczyciel zorganizuje im odpowiednią opiekę..

Zdrowie to stan naszego ciała, który wielu z nas przyjmuje za pewnik. Wydaje nam się zupełnie oczywisty i domyślny. Niestety nasze zdrowie bywa chwiejne i w pełni potrafimy docenić jego prawdziwą wartość, dopiero gdy zaczyna się pogarszać. Z odpowiednią polisą medyczną choroba może stać się mniej uciążliwa. Długi czas oczekiwania na wizytę u specjalisty i badania diagnostyczne w ramach NFZ skłaniają coraz większą liczbę osób do zakupu polisy medycznej dającej dostęp do prywatnej opieki medycznej. Dzięki polisie medycznej otrzymasz dostęp do specjalistów i badań diagnostycznych oraz laboratoryjnych, bez martwienia się o ich koszty.

Krajowy Program Zdrowotny

Coraz większą popularnością cieszy się pakiet medyczny w ramach Krajowego Programu Zdrowotnego, który zapewnia nielimitowany dostęp do specjalistów. W ramach KPZ możesz korzystać z prywatnej opieki medycznej na terenie całego kraju.

Pakiet medyczny KPZ

Nie stanowi dużego miesięcznego kosztu. W ramach pakietu otrzymujemy dostęp do konsultacji specjalistów, ale również do badań i zabiegów ambulatoryjnych. KPZ to bardzo elastyczne rozwiązanie. Można odbywać konsultacje u specjalistów spoza sieci Krajowego Programu Zdrowotnego i otrzymać zwrot części poniesionych kosztów – wystarczy przedstawić fakturę. 

Nie oszczędzaj na zdrowiu, wybierz dla siebie odpowiedni pakiet medyczny!

Ubezpieczenie bliskich i kredytu

W życiu troszczymy się o naszych bliskich na wiele sposobów. Nie zawsze będziemy przy nich, aby wesprzeć ich w ciężkich chwilach. Możesz jednak zrobić coś już teraz, aby nie dokładać im zmartwień w przyszłości. Rozwiązaniem jest ubezpieczenie na życie, które pomoże najbliższym, kiedy nas zabraknie. Sprawna wypłata świadczenia zapewni rodzinie fundusze, aby utrzymać standard życia i nie martwić się o jutro w czasie stawania na nogi po stracie. Dzięki ubezpieczeniu Twoje dzieci otrzymają wypłatę odszkodowania nie zostaną bez środków do życia.

Polisa może również stanowić zabezpieczenie kredytu hipotecznego, aby spłata Twoich zobowiązań nie obciążyła Twoich krewnych. Ubezpieczenie na życie jest obowiązkowym elementem pożyczki na mieszkanie czy dom. Jeśli nie zdążysz spłacić kredytu przed śmiercią, dotychczasowe raty nie przepadną. Dzięki umowie cesji bank otrzyma odszkodowanie z tytułu śmierci ubezpieczonego i ta suma pozwoli obniżyć zadłużenie lub nawet spłacić je w całości. Bądź odpowiedzialny – zadbaj o ochronę ubezpieczeniową i już dziś zatroszcz się o wszystkich, których kochasz i których los nie jest Ci obojętny.

Ubezpieczenia grupowe na życie

Naprzeciw indywidualnym polisom na życie wychodzą grupowe ubezpieczenia na życie. Są one oferowane przez firmy dla swoich pracowników i współpracowników. Zakres jest dopasowywany do wykonywanego przez nich zawodu, preferencji, średniej wieku. Im większa grupa osób ubezpieczonych, tym składka jest proporcjonalnie niższa.

Niektóre z Towarzystw Ubezpieczeniowych, oferują indywidualne rozszerzenia ubezpieczenia za niską miesięczną dopłatą, wynoszącą od 5 zł. Dzięki temu pracownik otrzymuje nieskończoną ilość kombinacji, w jakich może zawrzeć ubezpieczenie, każdy indywidualnie decyduje o tym, przed jakimi zdarzeniami chce się zabezpieczyć. Oprócz samego pracownika ochroną mogą zostać objęci jego najbliżsi. 

Przede wszystkim w zakresie ubezpieczenia na życie jest świadczenie za śmierć . Zakres ubezpieczenia jest rozszerzany o dodatkowe umowy, które skupiają się również na zdrowiu ubezpieczonego – są to świadczenia, z których może on najczęściej skorzystać osobiście. Wśród nich wyróżniamy trwałe uszczerbki na zdrowiu, takie jak złamania, poparzenia, poważne zachorowania, gdzie ubezpieczony otrzymuje wypłatę świadczenia już w momencie diagnozy, Masz małżonka lub partnera? Jego również możesz objąć ochroną w ramach Twojej polisy pracowniczej, na tych samych zasadach co Ty, opłacając składkę w tej samej wysokości lub masz możliwość objęcia go ochroną na indywidualnych rozszerzeniach. Jednym z najbardziej znanych świadczeń wśród grupowych polis na życie jest świadczenie za urodzenie się dziecka. W zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego kwoty są różne, możesz uzyskać nawet do 3 000 zł na tę okoliczność. Dodatkowo w zakresie dotyczącym dziecka ubezpieczonego są również jego poważne zachorowania, pobyty w szpitalu, a także wizyty pielęgniarki, położnej oraz lekarza pierwszego kontaktu w przypadku nagłego pogorszenia się stanu zdrowia dziecka. 

OC w życiu prywatnym

Wakacje to utęskniona przerwa od codziennych obowiązków, którego wyczekujemy przez cały rok. Odpoczynek i pełna regeneracja sił wymaga atmosfery relaksu a wtedy trudno zachować pełne skupienie i czujność. Wystarczy chwila nieuwagi, żeby przypadkowo doszło do nieszczęścia. Podróżne ubezpieczenie OC w życiu prywatnym naprawi szkody wyrządzone na urlopie, jeśli poszkodowanym jest osoba trzecia. Ochrona obejmuje zdarzania takie jak: wpadek na stoku z udziałem innego narciarza lub najechanie na przechodnia rowerem itp. Jeśli sytuacja skończy się złamaną nogą, wizytą w szpitalu i rehabilitacją, a ty będziesz odpowiedzialny za pokrycie kosztów. Polisa pomoże Ci również w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów innych osób. Nadepnięcie na okulary przeciwsłoneczne sąsiedniego plażowicza czy przypadkowe zalanie czyjegoś telefonu to zdarzenia mieszczące się w zakresie ubezpieczenia. Przedmiotem ubezpieczenia objęte jest również mienie w miejscach zakwaterowania uszkodzenia wypożyczonego sprzętu sportowego. Polisa obejmie straty spowodowane przez Ciebie, Twoje niepełnoletnie dzieci i zwierzęta, które zabrałeś ze sobą na wakacje..

Likwidacja szkód wyrządzonych innym osobom często okazuje się bardzo kosztowna. Szczególnie  za granicą opłacenie rachunku ze szpitala czy odkupienie zniszczonego sprzętu to ogromny wydatek. Sumę ubezpieczenia dopasujemy do Twoich potrzeb w zależności od celu i terminu wyjazdu. Ubezpieczyciel wypłaci rekompensatę za uszkodzone mienie i odszkodowanie dla poszkodowanej osoby. Również Ciebie obejmie pomoc, otrzymasz środki na sfinansowanie usług rzeczoznawców i prawników, jeśli okaże się, że postępowanie sądowe jest konieczne.

Ochrona zdrowia i życia

Chcąc zapewnić sobie i bliskim większe poczucie bezpieczeństwa? Potrzeba ochrony Twojego życia i zdrowia na wypadek trudnych sytuacji, choroby czy wypadku? Złota Rybka Ubezpieczenia zapewnieni Ci ochronę dopasowaną do Twoich potrzeb, gwarantujemy profesjonalną obsługę, ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i dyskrecję. Ubezpieczenie życia i zdrowia, to inwestycja na przyszłość. Dzięki niemu otrzymasz świadczenie na pokrycie kosztów leczenia, skutków poważnego zachorowania. Ubezpiecze3nie na życie gwarantuje również wypłatę świadczenia najbliższym po Twojej śmierci.

Bez względu na to czy jesteś singlem, masz partnera, dzieci, czy jesteś po 55 roku życia przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zostaniesz sprawnie i szybko przeprowadzony przez cały proces zakupu polisy. Oferujemy szeroki wachlarz produktów o wysokich sumach ubezpieczenia oraz dodatkowy pakiet Assistance, który zapewnia między innymi prywatne wizyty u wybranych specjalistów.

Posiadanie polisy na życie nie jest obowiązkowe, jednak korzyści z jej posiadania dostrzeże każdy kto zdaje sobie sprawę, w jak trudnej sytuacji stawia człowieka poważna choroba lub trwały uszczerbek na zdrowiu. Wyobraź sobie skomplikowane złamanie nogi przez które, zostajesz przykuty do łóżka na długi okres. Czekać będzie Cię rehabilitacja, której koszty musisz pokryć z własnej kieszeni. Posiadając ubezpieczenie na życie otrzymasz odszkodowanie na pokrycie tych niespodziewanych wydatków.

Towarzystwa ubezpieczeniowe proponują klientom elastyczne rozwiązania, które można dopasować do swoich potrzeb. Warto porównać ofertę kilku towarzystw i wybrać tą, która będzie dla nas korzystna cenowo posiadając zakres ubezpieczenia odpowiadający naszym preferencjom. Złota Rybka pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę dla Ciebie. Ubezpieczenie na życie  zabezpiecza naszych bliskich na wypadek naszej śmierci na konkretną sumę ubezpieczenia. Polisa na życie nie składa się tylko i wyłącznie ze świadczenia na wypadek śmierci. Między innymi możemy tu wyróżnić trwałe uszczerbki na zdrowiu, świadczenia za pobyt w szpitalu, poważne zachorowania, inwalidztwo wskutek nieszczęśliwego wypadku, czy też trwałą niezdolność do pracy. Oprócz świadczeń dotyczących życia i zdrowia ubezpieczonego dodatkowo można poszerzyć zakres o takie świadczenia jak urodzenie dziecka, pobyt w szpitalu małżonka, partnera czy śmierć rodziców, teściów.